Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange to thin layoutChange to default layoutChange to wide layoutChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
T
T
w3c RAKYAT | WARGA | OWA 1GOVUC
jata      


youtube

facebook

twitter

instagram
1mNegaraku

Warga Kerja Bahagian Teknologi Maklumat

Warga Bahagian Teknologi Maklumat

Setiausaha Bahagian (F54)

SUB-baru

SUB (TM)
Pn. Siti Hawa binti Mahadi
Talian sambungan : 5360

 

Timbalan Setiausaha Bahagian (F52)

Zalehah

TSUB (TM)
 Pn. Zalehah binti Muyet
Talian sambungan : 5386
zalehah@kpkt.gov.my

 

Ketua Penolong Setiausaha (F48)

rozilah

haidawati

ruby

KPSU (TM) K
Pn. Rozilah binti Rasalay@Rosli
Talian sambungan : 5389
rozilah.rosli@kpkt.gov.my

KPSU (TM) O
Pn. Haidawati binti Aine
Talian sambungan : 5370
haida@kpkt.gov.my

KPSU (TM) D
Pn. Ruby Hafsah binti Awang Alias
Talian sambungan : 5388
ruby@kpkt.gov.my

 

Penolong Setiausaha (F44)

 

aida

mardiana

PSU (TM) D1

-KOSONG-

PSU (TM) K1
  Pn. Siti Aida binti Shaikh Zakaria
 Talian sambungan : 5358
  sitiaida@kpkt.gov.my

PSU (TM) O1
 Pn. Mardiana binti Sulaiman
 Talian sambungan : 5363
 dina@kpkt.gov.my

azhar

 

PSU (TM) S1
En. Mohd Azhar bin Abd Rahman
Talian sambungan : 5395
azhar.rahman@kpkt.gov.my

PSU (TM) S2

 -KOSONG-

 

Penolong Setiausaha (F41)

  siti suhaila

  tengku azlina

shaiful

PSU (TM) D2
Cik Siti Suhaila binti Husin
Talian sambungan : 5426
siti.suhaila@kpkt.gov.my

PSU (TM) K2
  Puan Tengku Azlina binti Tengku Ahmad
Talian sambungan : 5396
tengkuazlina@kpkt.gov.my

PSU (TM) K3
En. Shaiful Azhal bin Saliman@Hamdan
Talian sambungan : 5361
shaiful@kpkt.gov.my

yati

sakirah

 

PSU (TM) O2
Pn. Nurhayati binti Mohamad
Talian sambungan : - 5384
nurhayati_m@kpkt.gov.my

PSU (TM) S3
Pn. Noor Sakirah binti Khamis
Talian sambungan : 5409
sakirah@kpkt.gov.my

PSU (TM) S4

-KOSONG-

surizan

PSU (TM) D3
En. Surizan bin Othman
Talian sambungan : 5414
 surizan@kpkt.gov.my

 

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (FA38)

salma

rose

PPTMK (TM) O
Pn. Salma binti Ayyub
Talian sambungan : 5364
salma@kpkt.gov.my

PPTMK (TM) S
Pn. Rose Dalalin binti Taha
Talian sambungan : 5357

 

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (FA32)

  shahrin

noor azlina

PPTMK (TM) K
  En. Shahrin bin Sharif
Talian sambungan : 5393
shahrins@kpkt.gov.my
 

PPTMK (TM) D
Pn. Noor Azlina binti Zaiman
Talian sambungan : 5410
 noorazlina@kpkt.gov.my

 

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)

siti hadijah

azmir

waheedah

PPTM (TM) K
  Pn. Siti Hadijah binti Mat Bidin
Talian sambungan : 5371
sitihadijah@kpkt.gov.my

PPTM (TM) O1
En. Azmir Harris bin Mahmood
Talian sambungan : 5374
azmir@kpkt.gov.my

PPTM (TM) O2
Pn. Noor Waheedah binti Rahmat
Talian sambungan : 5373
waheedah@kpkt.gov.my

zarin

Zulhilmi

zila

PPTM (TM) O3
Pn. Zarin Arni binti Hashim
Talian sambungan : 5383
zarin.hashim@kpkt.gov.my

PPTM (TM) S1
Ahmad Zulhilmi bin Abd Rahman
Talian sambungan : 5372
zulhilmi@kpkt.gov.my

PPTM (TM) S2
  Pn. Zila binti Juhari
Talian sambungan : 5371
 zila_juhari@kpkt.gov.my

Zaki

rusmaini

salinda

PPTM (TM) S3
En. Mohamad Zaki bin Mustafa
Talian sambungan : 5385
mzm@kpkt.gov.my

PPTM (TM) S4
En. Rusmaini bin Yusof
Talian sambungan : 5369
rusmaini@kpkt.gov.my
 

PPTM (TM) S5
  Pn. Salinda binti Said@Saat 
 Talian sambungan : 5397
salindasaid@kpkt.gov.my 

nurul

nurhayati

 

PPTM (TM) S6
 Pn. Nurul Zahirah binti Abd Rahman 
Talian sambungan : 5382
 nurulzahirah@kpkt.gov.my

PPTM (TM) S7
Pn. Nur Hayati binti Marzuki
Talian sambungan : 5381
nurhayati@kpkt.gov.my
 
 

Pereka (B29)

dayang

PEREKA
Pn. Dayang Masni binti Fadzim
Talian sambungan : 5365
dayangmasni@kpkt.gov.my

 

Penolong Pegawai Tadbir (N29)

Fairus

PPT (TM) P
Pn. Fairus Azila binti Baharuddin
Talian sambungan : 5425
fairus.azila@kpkt.gov.my

 

Setiausaha Pejabat (N29)

aimi

PA SUB (TM)
Pn. Nur Aimi binti Muhamad
Talian sambungan : 5387
pa_pbtm@kpkt.gov.my
 

Pembantu Tadbir Kanan (N22)

cc

PTK (TM) P
Pn. Ramlah binti Ali
Talian sambungan : 5598
ramlah.ali@kpkt.gov.my

 

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)

faridah

Syahidi

huda

PPTM (TM) O4
Pn. Faridah binti Ibrahim
Talian sambungan : 5401
achiknie@kpkt.gov.my
PPTM (TM) O5
En. Mohd Syahidi bin Abdullah
Talian sambungan : 5403
syahidi@kpkt.gov.my
PPTM (TM) O6
Pn. Huda Nasuha binti Hassan
Talian sambungan : 5404
huda_nasuha@kpkt.gov.my
 
     

nurliana

mad

PPTM (TM) O7
Pn. Nurliana binti Mohd Yusoff
Talian sambungan : 5406
nurliana@kpkt.gov.my

PPTM (TM) O8
En. Mohamad Tazly bin Yahya
Talian sambungan : 5402
mdtazly@kpkt.gov.my

     

 

 

 
 

Juruteknik Komputer (FT19)

 

razif

 

 

JT (TM) O1
En. Md Razif bin Minhat
Talian sambungan : 5405
mdrazif@kpkt.gov.my

 

Pembantu Tadbir (N19)

ayu

  shuhada

vas

PT (TM) K1
Pn. Nur Emmie binti Mustafa
Talian sambungan : 5422
emmie@kpkt.gov.my

PT (TM) P2
Pn. Noor Shuhada binti Harun
Talian sambungan : 5368
noorshuhada@kpkt.gov.my

  PT (TM) P3
En. Muhammad Nai'im bin Jani
Talian sambungan : 5420
naim@kpkt.gov.my

vas

 

PT (TM) P1
Cik Vasantha a/p Rajagopal
Talian sambungan : 5421
vasantha@kpkt.gov.my

PT (TM) K2
Kosong
Talian sambungan : 5423
 

 

Pembantu Am Pejabat (N11)

fairo

PAP (TM)
En. Ahmad Fairoradzi bin Abu Bakar
Talian sambungan : 5367
fairo@kpkt.gov.my


Kemaskini pada 2017-11-03 15:50:21 daripada Administrator

  •  
  • Email this page
  • 2502
Kementerian Kesejahteraan Bandar, Perumahan dan Kerajaan Tempatan
No.51, Persiaran Perdana, Presint 4, 62100, Putrajaya
Tel: 03-8000 8000    Faks: 03 -8891 5557
Tarikh Kemaskini : 14-12-2017 Jumlah Pelawat : 2272345
Hakcipta Terpelihara @ 2017 KPKT
Paparan terbaik skrin beresolusi 1024x768 piksel menggunakan
browser Mozila Firefox atau Chrome versi terkini
Statistik Pelawat
Hari ini
Bulan ini
Jumlah pelawat
Hari Ini98 Minggu Ini12009 Jumlah Pelawat2272345