profil
objektif
fungsi
carta
warga btm
:: Warga ::
:: Pengarah BTM (F52) ::


SUB(TM)

En. Abdul Latif b. Ismail
ext: 3000
abdullatif@kpkt.gov.my

:: Ketua Penolong Pengarah (F44) ::

KPP(K)
Pn. Nor Hafidzah Md Yusoff
ext : 3002
hafidzah@kpkt.gov.my
 
KPP(S)
Pn. Rosnurniza Hamzah
ext : 3088
rosnurniza@kpkt.gov.my
:: Penolong Pengarah (F41) ::



PP(K)
En. Muhammad Fakri Zaki Abadi
ext : 3079
mfakri@kpkt.gov.my


PP(O)
En. Bong Tze Liang
ext : 3078
bongtl@kpkt.gov.my


PP(S)1
Cik Erna Zeehana Mohd Yusop
ext : 3006
erna@kpkt.gov.my


PP(S)2
Cik Kartini Jailani
ext : 3004
kartini@kpkt.gov.my


PP(S)3
Mohd Faizal Ali
ext : 3003
faizal@kpkt.gov.my

 
:: Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F38)::

 
PPTMK(O)
Cik Zainon bt. Abdul Talib
ext : 3008
zainon@kpkt.gov.my

:: Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F32)::
 
PPTMK(K)
Pn. Salma Ayyub
ext : 3007
salma@kpkt.gov.my
:: Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (F29)::

PPTM(O)1
Cik Waheedah Rahmat
ext : 3009
waheedah@kpkt.gov.my

 
PPTM(O)2
Cik Zarin Arni Hashim
ext : 3010
zarin.hashim@kpkt.gov.my

PPTM(O)3
En. Mohd Zairadi Razali
ext : 3083
zairadi@kpkt.gov.my


PPTM(O)4
Pn. Suhaila Mansor
ext : 3082
suhaila@kpkt.gov.my


PPTM(S)1
Cik Masri Safiyyah M. Bakri
ext : 3085
masri@kpkt.gov.my


PPTM(S)2
Cik Hasniza Rasimin
ext : 3011
hasniza@kpkt.gov.my

 


PPTM(S)3
En. Mohd Adib Mohd Ramli
ext : 3086
adib@kpkt.gov.my



PPTM(S)4
Cik Aldrianna Jammy Gabriel
ext : 3005
aldrianna.gabriel@kpkt.gov.my

PPTM(S)5
Cik Roziana Ramlee
ext : 3084
roziana@kpkt.gov.my
:: Pereka (B27) ::
 
Pereka
Pn. Siti Nor Azlina Nayan
ext : 3081
eina@kpkt.gov.my
:: Pembantu Khas (PA)::

PA B(TM)
Cik Nur Aimi Mohamad
ext : 3080
pa_pbtm@kpkt.gov.my
:: Juruteknik Komputer (JT/FT17) ::

JK1
En. Mohd Termizi Mohd Khairudin
ext : 3012
termizi@kpkt.gov.my
 
 
JK2
Pn. Azimah Md Din
ext : 3013
azimah@kpkt.gov.my
 
 
JK3
En. Rusmaini Yusof
ext : 3015
rusmaini@kpkt.gov.my


JK4
En. Mohd Roslan Mohd Noor
ext : 3012
roslan@kpkt.gov.my

:: Pembantu Tadbir (N22/N17) ::

PT B(TM)1
Puan Rohaiza Saad
ext : 3014
rohaiza@kpkt.gov.my

PT B(TM)2
Cik Ida Nurliyani Che Man
ext : 3001
idanurliyani@kpkt.gov.my


PT B(TM)3
En. Henry Semana Anak Rabong
ext : 3001
srhenry@kpkt.gov.my


PT B(TM)4
Cik Narizah Ngah
ext : 3015
narizah@kpkt.gov.my
:: Operator Mesin Prosesan Data Kanan (F14) ::
  
OMPDK
Pn. Sahaliah Md Alwi
ext : 3087
sahaliah@kpkt.gov.my
:: Operator Mesin Prosesan Data (F11) ::
  
OMPD1
Pn. Noor Azean Roaini
ext : 3087
noorazean@kpkt.gov.my
 
OMPD2
Puan Mazni Mat Radzi
ext : 3087
mazni@kpkt.gov.my
 
OMPD3
Cik Marziana Abdul Majid
ext : 3087
marziana@kpkt.gov.my
:: Pembantu Am Rendah (N1) ::
  
PAR B(TM)
En. Mohd Azizul Azmi Ibrahim
ext : 3014


© Copyright BTM/KPKT 2005